menu close

Turnajů se zúčastnilo 58 mužstev, cca 640 dětí od 6 do 14 let.
Z každého mužstva byl vybrán nejlepší hráč.

POŘADÍ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ:

21. ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA OSTROVA

r. 2001 – starší žáci U13
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK OSTROV nejlepší hráč Erik Hůrka
2. FK BANÍK STŘÍBROnejlepší hráč Aleš Demeter
3. LOKO VLTAVÍNnejlepší hráč Jonáš Rys
4. 1. FC KARLOVY VARYnejlepší hráč Ludvík Zemánek
5. FK BANÍK SOKOLOVnejlepší hráč Josef Heřmánek
6. VČSA ERVĚNICEnejlepší hráč Tobiáš Leden
7. FK HVĚZDA CHEBnejlepší hráč Karel Gabriel

O POHÁR SPOLEČNOSTI VEGA

r. 2002 – starší žáci U12
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK BANÍK SOKOLOVnejlepší hráč Jakub Nedbalý
2. FK HVĚZDA CHEBnejlepší hráč Václav Uzel
3. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Jakub Gabriel
4. FC VIKTORIA PLZEŇ (dívky)nejlepší hráč Zuzana Lemáková
5. FK OSTROVnejlepší hráč Veronika Butešová
6. FC CHOMUTOVnejlepší hráč Radek Charvát
7. AFK LOKO CHOMUTOVnejlepší hráč Lukáš Rusník

O POHÁR SPOLEČNOSTI W ELECTRIC

r. 2003 – starší žáci U11
Hrálo se systémem každý s každým.

1. SPARTAK HORNÍ SLAVKOVnejlepší hráč Jiří Michovský
2. FK BANÍK SOKOLOV nejlepší hráč Václav Kraus
3. SK SLANÝ nejlepší hráč Vojtěch Veselý
4. FK BANÍK MOSTnejlepší hráč Adam Neckář
5. FC VIKTORIE MARIÁNSKÉ LÁZNĚnejlepší hráč Petr Suchan
6.FK NOVÁ ROLE/CHODOVnejlepší hráč František Koch
7. FK OSTROVnejlepší hráč Vojta Červenka
8. FK TACHOVnejlepší hráč Aleš Plincenger
9. LOKO KARLOVY VARYnejlepší hráč David Dubský

O POHÁR SPOLEČNOSTI NICKELMANN LADISLAV KRYKORKA 

r. 2004 – starší žáci U10
Hrálo se systémem každý s každým.

1. SK JIČÍN nejlepší hráč Nicolas Filip
2. FK BANÍK MOSTnejlepší hráč Jindra Musil
3. FK HVĚZDA CHEBnejlepší hráč Filip Toth
4. 1. FC KARLOVY VARYnejlepší hráč Šimon Surma
5. FK TACHOVnejlepší hráč Lukáš Hudler
6. FC CHOMUTOVnejlepší hráč Filip Krása
7. FK OSTROVnejlepší hráč Milan Lexa
8. SPARTAK HORNÍ SLAVKOVnejlepší hráč Adéla Skalická
9. SK JUNIOR ŽATECnejlepší hráč Lukáš Kuna

O POHÁR SPOLEČNOSTI S.V.I. RUBIKON 

r. 2005 – starší žáci U9
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK TACHOVnejlepší hráč Lukáš Tolar
2. 1. FC KARLOVY VARY nejlepší hráč Samuel Šťastný
3. FC VIKTORIE MARIÁNSKÉ LÁZNĚnejlepší hráč David Tomi
4. FK OSTROV Inejlepší hráč Jan Kovalčík
5. SK JUNIOR ŽATECnejlepší hráč Ondřej Kadlec
6. FK HVĚZDA CHEBnejlepší hráč Karem El Amri
7. FK BANÍK SOKOLOVnejlepší hráč Dominik Fuchs
8. FC CHEBnejlepší hráč Marie Menclová
9. FK OSTROV IInejlepší hráč Tobias Skreptáč

O POHÁR SPOLEČNOSTI ZEDNICTVÍ KOUDELKA

r. 2006– starší žáci U8
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK HVĚZDA CHEBnejlepší hráč Filip Berka
2. FK ADMIRA PRAHAnejlepší hráč Richard David
3. FC VIKTORIE MARIÁNSKÉ LÁZNĚnejlepší hráč Karel Rmoutil
4. FK BANÍK SOKOLOVnejlepší hráč Matěj Borolič
5. SPARTAK HORNÍ SLAVKOVnejlepší hráč Matyáš Putera
6. FK KADAŇnejlepší hráč Adam Rajtr
7. FC CHEBnejlepší hráč Ondřej Sedlák
8. FK OSTROVnejlepší hráč Jan Kožíšek
9. SK JUNIOR ŽATECnejlepší hráč Petr Pachta

O POHÁR SPOLEČNOSTI MDDM OSTROV

r. 2007– starší žáci U7
Hrálo se systémem každý s každým.

1. FK BANÍK MOSTnejlepší hráč Luboš Studený
2. LOKO KARLOVY VARYnejlepší hráč Tomáš Volný
3. FK KADAŇ nejlepší hráč Jakub Podzimek
4. FK OSTROVnejlepší hráč Pavel Ďurinský
5. FK HVĚZDA CHEBnejlepší hráč Martin Sigl
6. FK TACHOVnejlepší hráč Martin Burian
7. FK BANÍK SOKOLOVnejlepší hráč Jan Zábojník
8. 1. FC KARLOVY VARYnejlepší hráč Lukáš Holba

© 2022 Ostrovský den plný fotbalu