menu close

Turnajů se zúčastnilo 51 mužstev, cca 600 dětí od 6 do 15 let.

POŘADÍ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ:

O POHÁR STAROSTY MĚSTA OSTROVA

r. 1998/1999 – starší žáci U15/U14

Hrálo se systémem každý s každým.

  • 1. JFG WENDELSTEIN (SRN)        nejlepší hráč Thomas Nerreter
  • 2. 1.FC KARLOVY VARY                   nejlepší hráč Štěpán Dubnička
  • 3. FK LITVÍNOV                                  nejlepší hráč Josef Capourek
  • 4. FK BANÍK SOKOLOV                    nejlepší hráč Tomáš Holík
  • 5. FK OSTROV                                      nejlepší hráč Kien Le Xuan Trung
  • 6. FK KADAŇ                                         nejlepší hráč Martin Kocík 

O POHÁR SPOLEČNOSTI OMA CZ

r2000/2001 – mladší žáci U13/U12

Hrálo se systémem každý s každým.

  • 1. SK SLAVIE PRAHA                 nejlepší hráč Tomáš Bican
  • 2. FK OSTROV                               nejlepší hráč Jan Sýkora
  • 3. 1.FC KARLOVY VARY           nejlepší hráč Lukáš Šulc
  • 4. JFG LUISENBURG (SRN)    nejlepší hráč Johannes Botzl
  • 5. JFG WENDELSTEIN (SRN) nejlepší hráč Jonas Pruschowitz
  • 6. FK BANÍK SOKOLOV              nejlepší hráč Jakub Jílek

O POHÁR SPOLEČNOSTI MÜLLER FOOD ADDITIVE

r2002 – starší přípravka U11

Celkem se turnaje zúčastnilo 10 mužstev, která byla rozdělena do dvou 5-ti členných skupin. Ve skupinách se hrálo každý s každým.
Dle pořadí ve skupinách pak mužstva hrála mezi sebou o konečné pořadí.

  • 1. FC VIKTORIE PLZEŇ II                  nejlepší hráč Adam Pešek
  • 2. FK KADAŇ                                            nejlepší hráč Lukáš Vlach
  • 3. FK ÚSTÍ NAD LABEM                      nejlepší hráč Adam Čišovský
  • 4. FK OSTROV                                         nejlepší hráč Jakub Homolka
  • 5. SPARTAK CHODOV/FK N.ROLE nejlepší hráč Daniel Tesař
  • 6. FC VIKTORIE PLZEŇ I                    nejlepší hráč Tomáš Buranský
  • 7. SK FORWARD ONE (DĚČÍN)        nejlepší hráč Stanislav Kočka
  • 8. FK TACHOV                                         nejlepší hráč Petr Kořínek
  • 9. JFG WENDELSTEIN (SRN)           nejlepší hráč Joschvar Roth
  • 10. AFK LOKO CHOMUTOV                nejlepší hráč Matěj Pochman

HLAVNÍ PARTNER TURNAJE – SPOZ

 r. 2003 – starší přípravka U10

 Hrálo se systémem každý s každým.

  • 1. FC VIKTORIE PLZEŇ                                      nejlepší hráč Dominik Kalina
  • 2. FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ          nejlepší hráč Petr Suchan
  • 3. FK ÚSTÍ NAD LABEM                                     nejlepší hráč Jonáš Bzura
  • 4. SK SLANÝ                                                            nejlepší hráč Vojtěch Veselý
  • 5. FC CHOMUTOV                                                 nejlepší hráč Tereza Fričová
  • 6. FK BANÍK SOKOLOV                                      nejlepší hráč Radim Stehlík
  • 7. FK TACHOV                                                        nejlepší hráč Dominik Pernglau
  • 8. FK OSTROV                                                        nejlepší hráč Lukáš Slavík

O POHÁR SPOLEČNOSTI J.P.L.LEŠENÍ

 r2004 – mladší přípravka U9

Hrálo se systémem každý s každým.

  • 1. SK JIČÍN                                                                 ne
  • 2. JFG WENDELSTEIN (SRN)
  • 3. FC CHOMUTOV
  • 4. FK TACHOV 
  • 5. 1.FC KARLOVY VARY
  • 6. FK HVĚZDA CHEB
  • 7. FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
  • 8. FK OSTROV

 O POHÁR SPOLEČNOSTI S.V.I.RUBIKON

  r2005 – mladší přípravka U8

Hrálo se systémem každý s každým.

  •  1. JFG WENDELSTEIN (SRN)
  • 2. 1.FC KARLOVY VARY                   
  • 3. FK BANÍK SOKOLOV
  • 4. FK HVĚZDA CHEB
  • 5. SK FORWARD ONE (DĚČÍN)
  • 6. FK OSTROV
  • 7. SPARTAK HORNÍ SLAVKOV  

O POHÁR SPOLEČNOSTI MDDM OSTROV

 r. 2006 – mladší přípravka U7

 Hrálo se systémem každý s každým.

  • 1. FK HVĚZDA CHEB
  • 2. SPARTAK CHODOV                   
  • 3. FK OSTROV
  • 4. FK LOUNY
  • 5. FK KADAŇ
  • 6. FK TACHOV      

      

© 2022 Ostrovský den plný fotbalu